full page

АНТИКВАРНі КНИГИ - наука

 

1|2|3|4|5


 31  

Моя система


Міллер І.П. Моя система. 15 хвилин щоденної роботи для здоров'я, з 41 ілюстрацією з натури, зображенням
зі скульптури та таблицею часу, портретом автора та таблицями./ Переклад з німецької.- Київ:
Друкарня Чоколова, 1908 р.

 

Формат видання: 21 см х 14 см х 0,8 см; 94 с.:іл. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності кінця XIX століття - початку ХХ століття: шкіра коричневого кольору, "мармуровий" папір, орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці, форзац, каптал, лясе. Збережено оригінальну обкладинку.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Ілюстровані видання.

Зміст книги:

Здоров'я замість хвороби;

Різні системи кімнатної гімнастики;

Малі джерела здоров'я;

Особливі зауваження щодо застосування кімнатної гімнастики; Опис вправ;

Мої спеціальні вправи шиї.

 32  

Льюис Джордж Генри

Льюїс Джордж Генрі (1817-1878) Фізіологія повсякденного життя / Пер. з англ. професорів Моск. ун-ту Я.А. Борзенкова та С.А. Рачинського. - 3-тє вид. [Печ. з вид. 1863 р. без змін]. - Москва: А.І. Глазунов, 1864.

 

Формат видання: 24 см х 15,5 см х 3,2 см; XIV, 727 с. Оправа книги оригінальна: шкіра чорного кольору, коленкор, форзац, каптал.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора. Суперекслібрис "А.С.".

Льюїс Джордж Генрі (Lewes George Henry, 1817-1878) - англійський філософ-позитивіст, вчений та літературний критик. Зміст книги: Голод та спрага; Їжа та пиття; Травлення та його розлади; Будова нашої крові; Кровообіг; Дихання та удушення; Звідки береться теплота нашого тіла; Відчуття та мислення; Мозок та розумова діяльність; Наші почуття та відчуття; Сон та сни; Властивості, що переходять від батьків до дітей; Життя або смерть.

 33  

Статистический ежегодник России

Статистичний щорічник Росії 1916 (рік одинадцятий). Випуск перший. = Annuaire statistique de la Russie.- Петроград: Центральний стат. кому. М. Ст Д.,1918.

 

Формат видання: 23,5 см х 15,8 см х 0,6 см; 118 с. Оправа книжки оригінальна.

Видання має наукову, історико-культурну цінність.

Зміст книги:

Територія та населення;

Рух населення (фізіологічний та механічний).

 34  

Анцыферов Алексей Николаевич

Анциферов Олексій Миколайович (1867-1943) Курс елементарної статистики: Посібник до лекцій/О.М. Анциферів. - 2-ге вид. Ч. 1. - Харків: тип. Б. Бенгіс,
1911. - Вийшла лише Ч. 1.
.

 

Формат видання: 24,5 см х 17,5 см х 3,5 см; 451, 27 с. табл., діагр. у тексті та на отд. л. Оправа книжки оригінальна.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Прижиттєве видання автора.

Анциферов Олексій Миколайович (10 серпня 1867, Воронеж - 18 березня 1943, Париж) - російський економіст, статистик, теоретик кооперації та діяч кооперативного руху.

Професор Харківського університету та Харківського комерційного інституту; в еміграції — один із творців та керівників Російського інституту права та економіки при Паризькому університеті, один із ініціаторів створення Міжнародного інституту з вивчення соціальних рухів, творець Російського інституту сільськогосподарської кооперації у Празі та Римі.

 35  Формат видання: 17,5 см х 13 см х 0,8 см; 144 с.: Іл. Оправа книжки оригінальна. Видання має наукову, історико-культурну цінність. Ілюстровані видання. Зміст книги: Силі природи; Що таке електрика; Електричні закони; Як пересилають електрику; Короткий українсько-російський термінологічний словник.

 36  

Русско-татарский словарь с предисловием

 Воскресенський А. Російсько-татарський словник з передмовою про вимову та етимологічні зміни татарських слів А. Воскресенського. – Казань, 1894.

 

Формат видання: 15, 5 см х 11 см х3 см; 374 с, VIII с. Оправа оригінальна: шкіра коричневого кольору, «мармуровий» папір, блінтове орнаментально-шрифтове тиснення на корінці книги, каптал.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. 

Книжка представляє колекційний інтерес.

Словник містить:

Передмова;

Вимова татарських слів;

Етимологія татарської мови, опис лексики, пов'язаної з етнографією татарського народу;

Додаток листа генеалогічного дерева.

 37  

Відкіля здобувають електрику

Олександров В. Відкіля здобувають електрику і яка від неї користь / За ред. В. Данилевського.- Харків-Київ: Технічне виданвництво, 1931.

 

Формат видання: 17,5 см х 13 см х 0,8 см; 144 с.: Іл.

Оправа книжки оригінальна.

Видання має наукову, історико-культурну цінність. Ілюстровані видання.

Зміст книги:

Силі природи;

Що таке електрика;

Електричні закони;

Як пересилають електрику;

Короткий українсько-російський термінологічний словник.

 38  

Ковалевский Г.П.

Ковалевский Г.П.

Ковалевський Г.П. Велике місто та міста-сади. / З передмовою та за редакцією проф. Дубеліра Г.Д. Посібник для діячів у міській та земській справі та студентів. -Київ. Друкарня т-ва Кушнарьов і Ко, 1916.

                

Формат видання: 25, 5 см х 17,5 см х 1 см; 170 с.: Ілл. Оправа книги: коленкор бордового кольору, блинтове тиснення на корінці, форзац, каптал.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

Ілюстровані видання. На титулу чорнильний штамп приватної бібліотеки академіка Лисенка Вадима Андрійовича. Технічний аналіз вивчених в Англії автором деталей планування міст-садів та можливість їх застосування в Росії. Місто-сад Говард. Місто-садок Лечворс. Селище-садок Борнвіль. Передмістя-садок Гемпстед. Передмістя-сад Вемблей. І інше в 19 розділах із 212 іл. (Фото та плани). Г. Д. Дубелір у передмові до книги Г. П. Ковалевського "Велике місто та міста-сади" писав: "Насадити в Росії міста-сади в тому вигляді, як вони почали виникати, - це, принаймні, завдання, що має велику цікавість, прищепити до існуючих наших міст ті деталі благоустрою, які можуть сьогодні знайти застосування, - це завдання надзвичайно важливе і для міських діячів і для техніків. Також околиці великих міст) за своїм земельним простором, вільним площам вулиць і садиб не лише наближаються до ідеалів закордонних міст-садів, але, як правило, навіть перевершують останні". Характерно, що у книзі "Благоустрій міст" теорія Говарда викладена у розділі "Ідеальні міста" разом із описом схем Бернарда Паліссі, Перре де Шалібері, Левіройса та Бунінегма.

 39  

Прельс Роберт. Эстетика

Прельс Роберт. Эстетика

Прельс Роберт. Естетика = (Aesthetik) / Р. Прельс; з послід. ньому. вид. В. Д. Володимирова [псевд.], під ред. та з дод. ст. В. В. Чуйко [Нарис історії естетики]. СПб: Видання книгопродавця В. І. Губінського, 1895 (Друкарня та літографія В. А. Тиханова).

 

Формат видання: 20 см. [4], ІV, 340 с. Оправа книжки оригінальна.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

Книжка представляє колекційний інтерес. Прижиттєве видання автора. Загальні основи естетики, Культура, Про мистецтво взагалі, Живопис, Скульптура, Архітектура, Поезія, Спів, Музика, Танці, Сценічне мистецтво.

Прельс Роберт (Proelss) – німецький письменник. Народився в 1821 р. Писав спершу драми ("Sophonisbe", 1862; "Michael Kolhaas", 1863; "Katharina Howard", I860; "Eine edle That", 1866), потім дав великі коментарі до 747. , 9 том.), найвідомішу біографію Гейне (1886), "Geschichte des dresdener Hoftheaters" (1878), "Geschichte des neueren Dramas" (1880-1883), "Vom Ursprung der menschlichen Erkenntnisis" (1 (1884; російський перекл., 1895), "Das herzogl. meiningensche Hoftheater" (1887), "Das deutsche Volkstheater" (1889), "Königin Marie Antoinette" (1894), "Katechismus der Dramaturgie" Geschichte der deutschen Schauspielkunst” (1900). Помер 1906 року.

 40  

Техника брака

Техника брака

Ван-де-Вельде Т.Г. Техніка шлюбу. Досконалий шлюб - досвід дослідження та техніки. - Рига: Видавництво «Орієнт», 1928.

 

Формат видання: 26 см х 16,5 см х 3 см; 256 с., 4 л. мул. Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра коричневого кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе. Збережено видавничу обкладинку.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність. Книжка представляє колекційний інтерес.

Прижиттєве видання автора.

Всесвітньо відома праця голландського лікаря-сексолога Теодора Хендріка Ван-де-Вельде. Свого часу книга була першим сучасним підручником фізіології та техніки шлюбу.


1|2|3|4|5