full page

АНТИКВАРНІ КНИГИИстория

Історія

 

Религия

Релігія

 

Література


 

Право (Политология)

Право (Політологія)

 

География (Города)

Географія (Міста)

 

Энциклопедии

Енциклопедії

 

Искусство и Архитектура

Мистецтво та Архітектура

 

Украиника

Україніка


 

Хобби и увлечения

Хоббі та
захоплення

 

Наука

Наука


 

Экономика

Економіка

 

Философия

Філософія

 

Эмигрантская литература

Емігрантська
література

 

Книга вважається найкращим подарунком. Адже подарована книга залишить пам'ять та приємні враження на довгі роки. А якщо купити антикварну книгу в Україні, Ваш подарунок стане просто безцінним. Адже старовинна книга це не лише витвір мистецтва, це ще й ексклюзивна річ. А ексклюзивні подарунки, особливо книги, цінуються найбільше, адже абсолютно всім людям подобається почуття, що у них є те, чим мало хто може похвалитися, а то й зовсім ні в кого такого немає.


Найпопулярнішу і найціннішу категорію старовинних книг становлять створені за допомогою технічних пристроїв та рукописні книги або періодичні видання, такі як старі газети, збірки, журнали, альманахи тощо.Якщо Ви хочете купити антикварні книги в Україні, Вам варто пам'ятати той факт, що справжня цінність будь-якої антикварної букіністичної одиниці при продажу або купівлі визначається кількома параметрами:

авторство,
дата створення,
оформлення палітурки,
зміст,
тираж даного видання,
безпека.

 

Дані фактори визначають першодруки та рукописні видання як найрідкісніші та найцінніші антикварні книги. Досить унікальними є так звані комбіновані книжки, які лише частково складаються з друкованих аркушів. Деякі сторінки цих старовинних видань переписані та вручну вклеєні у книгу. Це підтверджує оригінальність таких екземплярів рідкісних та антикварних книг.


Раніше знайти та купити антикварні книги в Україні було досить складно. Пошуки потрібного видання могли тривати упродовж тривалого часу. Але в наш час пошук старовинної книги може істотно скоротитися, за рахунок інтернету, де можна знайти практично все.Купити антикварні книги
можна в Україні.

//antikvarium.kiev.ua/
 

Купить антикварные книги в Украине


Антикварні книги, графіка, живопис, реставрація старовинних книг,
елітні подарунки