full page

Старовинні книги Русі

 


Старовинні книги Русі завжди привертали до себе таємничістю і величчю історичних подій, які супроводжували написання цих книг. Не обов'язково бути фахівцем в області історії та літературознавства, щоб приблизно розуміти значимість стародавніх писань наших предків. Якщо серед Вашого оточення є зрілі люди, які цінують народне надбання, Ви можете внести трохи різноманітності в їх дозвілля. Старовинні книги Київської Русі, які несуть в собі цінну інформацію про минулі події, можуть знайти свій притулок в колекції досвідченого фахівця або в руках дослідника.

Співробітники нашого салону дотримуються думки, що речі повинні мати свого господаря. Чим давніша річ, тим більше вона потребує догляду і турботи. Ви можете зробити незабутній подарунок і передати близькій людині джерело знань. Книги, написані в старовинній Русі, найчастіше мали релігійний зміст. Однак також в нашому асортименті представлені і художні твори відомих майстрів того часу. Ви можете ознайомитися з прикладами на офіційному сайті нашого салону антикваріату. Рекомендуємо також звернути увагу на вузькоспеціалізовану літературу з географії, філософії, праву, релігії та мистецтва. Наукові видання, емігрантська література, іноземні книги і багато іншого зберігається в максимально сприятливих умовах. Гості салону можуть ознайомитися з примірниками особисто і навіть дізнатися історію старовинних книг Русі, які опинилися в нашій колекції.

 

Старовинні книги Русі


Рекомендуємо вибирати книги, які надаються разом із сертифікатами, що підтверджують справжність раритету. Також звертаємо Вашу увагу на наявність великого вибору серед художніх творів в образотворчому мистецтві, цінних паперів і документів в каталозі салону. Якщо Вас цікавлять саме старовинні книги Русі, телефонуйте нам за номером, який вказаний на сайті, щоб дізнатися про їхню якість і вартості.

 

Крім великої колекції раритетних речей ми також можемо запропонувати Вам послуги з реставрації. Якщо Ви маєте на своїй бібліотеці літературу, яка піддається руйнуванню, наші досвідчені фахівці повернути стародавній книзі Русі друге дихання.