full page

Реставрація палітурки книги

 


У процесі користування і зберігання книги найшвидше зношується її палітурка. Призначена вона саме для того, щоб захистити сторінки від пошкоджень, а тому і страждає в першу чергу. Вплив вологи, вогкості, сонячних променів і інших несприятливих чинників можуть дуже негативно вплинути на стан обкладинки. Реставрація палітурки книги допоможе вирішити цю проблему, а саме, відновити її захисні функції і презентабельність. Якщо раніше для книжкових обкладинок використовувався найчастіше картон, то сьогодні дуже популярні шкіряні обкладинки. Вони мають високу стійкість до різних несприятливих впливів, а тому відрізняються довговічністю. Реставрація палітурки книги шляхом заміни старої паперової обкладинки на шкіряну — чудове рішення. Можна придумати і перерахувати багато переваг, які будуть справедливі для такого варіанту реставрації палітурки книги. Одна з переваг — добротний вигляд книги після «ремонту». Шкіряна палітурка виглядає дуже дорого і красиво, тому для будь-якої книжки стане справжньою окрасою.

Реставрація палітурки книги — вельми складний і відповідальний захід, що вимагає від виконавця граничної акуратності. Реставрація може як піти на користь книзі, так і нашкодити їй ще більше. Тому без сумніву займатися цією справою повинні хороші фахівці.

 

Реставрація палітурки книги


Якщо необхідна реставрація палітурки книги, телефонуйте / пишіть нам. Ми зможемо в цій справі Вам допомогти.

 

Реставрацією книг, палітурок ми займаємося довго і успішно. Кожну книгу ми можемо змінити до невпізнання в хорошому сенсі цього слова. Приносьте свої старі книги до нас і переконуйтеся в нашій майстерності на особистому досвіді!