full page

Старовинні церковні книги

 


Старовинні церковні книги користуються великою популярністю не тільки завдяки мудрості віків, накопиченої авторами, але також і своїми естетичними характеристиками. Якщо Ви шукаєте цінний подарунок близькій людині, наш салон може запропонувати невеликий вибір серед стоїть раритету.

 

Старовинні церковні книги

 

Церковні книги, старовинні ікони, картини та багато іншого мають свою історію. Ви можете вибрати витвір мистецтва лише як прикрасу на стіну, але тільки справжні цінителі побачать справжню важливість вироби. Написана рукою людини картина, яка зберегла свій первісний вигляд, може відображати будні попередніх поколінь, а в книзі можна знайти позначки перших власників та підтвердження тих чи інших подій. Вибирайте серед церковних книг і старовинних документів, щоб знайти саме те, що ніколи не забуде винуватець торжества.

Історики, політики, мистецтвознавці - вузькопрофільні фахівці і всебічно розвинені люди будуть раді подарунку, який має свої історію, потребує догляду і може розповісти про минуле. Якщо Ви відносите себе або своїх близьких до їх числа, ми можемо запропонувати що-небудь на їх смак. Також в каталозі салону можна знайти документи і карти. На офіційному сайті нашого закладу можна ознайомитися з інформацією про старовинних церковних книгах і іконах. Якщо Ви шукаєте щось особливе, просто зв'яжіться з нами по телефону.


Досвідчені співробітники допоможуть Вам вибрати подарунок або предмет для приватної колекції і проінформує про поповнення. Ми рекомендуємо звертатися до професіоналів, так як старовинні церковні книги повинні обов'язково мати сертифікат, який говорить про те, що вона не вкрадена. Саме такі сертифікати і є у наших книг.

 

Телефонуйте за номером або приходьте прямо до нас в салон, щоб дізнатися більше про представлені картинах і старовинних книгах. Церковні ікони і багато іншого чекають, коли їх знову почнуть використовувати за призначенням.