full page

АНТИКВАРНі КНИГИ - філософія

 

1|2|3


 1  




 2  




 3  

Кант Иммануил

Кант Іммануїл. Критика можливості судження / Пер. Н.М. Соколова. - Санкт-Петербург: М.В. Попов, 1898.

 

Формат видання: 23,5 см х 16 см х 2 см; [2], 390, 5 с. 

Оправа книги відновлена в кращих традиціях палітурної майстерності XIX століття: шкіра синього кольору, «мармуровий» папір, блинтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал, лясе. 

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю.

 4  

Смайльс С. Долг.

Смайльс С. Борг. СПб.-М., 1914.

 

Книга лікаря та відомого англійського письменника С. Смайльса. У своїй роботі автор орієнтувався на протестантську етику та пропонував способи досягнення успіху у світі «акул капіталізму» незалежно від актуального соціального статусу. Автор пропагує вічні цінності: почуття обов'язку перед собою та суспільством, совість, чесність, непідкупність, мужність, терпіння, витривалість, героїзм, співчуття, людинолюбство, гуманність до людини та тварин, відповідальність.

 5  

Блез Паскаль

Блез Паскаль. Листи до провінціалу або Листи Людовіка Монтальта до друга в провінцію та до отців єзуїтів про мораль і політику Єзуїтів. – СПб: Л.Ф. Пантелєєва, 1898 р.

 

Формат видання: 20х14,5х2 см.; XVI, 352 с. Оправа книги: коленкор.

Видання має наукову, історико-культурну цінність. Книжка представляє колекційний інтерес.

Видання є найважливішим джерелом для розуміння європейського історико-філософського процесу останніх трьох століть. 

«Листи до провінціалу» (1656—1657 рр.), одне з найяскравіших творів французької словесності. Енциклопедія культури XVII. століття, важливий фрагмент полеміки між єзуїтами та янсеністами з приводу тлумачення християнської моралі, блискуче вираження теологічної проблематики засобами світської літератури — такі небагато з визначень книги, що поставила Блеза Паскаля в один ряд з такими полемістами, як Монтень і Вольтер.

 6  

 


 8  


 9  

Государь (II Principe)

Государь (II Principe)

Макіавеллі Н. Государ (II Principe) та міркування на перші три книги Тита Лівія. / Переклад з італійської за редакцією М.Курочкіна. - СПб.: у друкарні Тиблена та Ко, 1869.

 

Формат видання: 21 см х 14,5 см х 2 см; 502 стор. Оправа книги оригінальна: шкіра коричневого кольору, «мармуровий» папір, блінтове та орнаментально-шрифтове тиснення золотом на корінці книги, форзац, каптал.

Видання має музейну, наукову, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. Книжка представляє колекційний інтерес.

«Государ» - безсмертна праця італійського мислителя, філософа та політичного діяча Нікколо Макіавеллі (1469-1527). Його публікація спочатку викликала негативну реакцію сучасників, але багато його ідей, вперше висловлені в цьому трактаті, були підтверджені ходом історії. Він дуже коротко зміг сформулювати уявлення про взаємини держави та влади, про військову справу, про якості, необхідні государю, про проблеми політики та моралі. І його книга стала посібником для політиків на всі часи. Государ — найбільша і неоднозначна робота флорентійського державного діяча епохи Відродження Ніколо Макіавеллі.


1|2|3