full page

АНТИКВАРНі КНИГИ - філософія

 

1|2|3


 13  

Индуктивная и дедуктивная логика

Мінто В. Індуктивна та дедуктивна логіка. СПб. 1902.

 

Класика філософської думки. Предмет та визначення понять логіки. Головна перевага цієї книги - ясність і доступність викладу, завдяки яким автору, професору логіки Абердинського університету (Шотландія), вдається ввести читача в курс еволюції логічних навчань, а також найбільш заплутаних та спірних питань логіки.

 14  

Руссо Жан-Жак. Исповедь

Руссо Жан-Жак. Исповедь

Руссо Жан-Жак. Исповедь

Руссо Жан-Жак. Сповідь / з ілюстраціями Моріса Лелуа, портретом Руссо та критико-біографічним нарисом; Переклад з французької за редакцією С.С.Трубачова. - Санкт-Петербург: Друкарня братів Пантелєєвих, 1901.

 

Формат книги: 24, 5 см х 16, 5 см х 3 см. LXIV с., 510 с.: Портр., іл. Оправа книжки оригінальна. Друкарська коленкорова палітурка бордового кольору з рельєфом і золотим тисненням. Кольоровий форзац, каптал, потрійний обріз блоку павиче перо.

Видання має музейну, наукову, художню, історико-культурну цінність та є бібліографічною рідкістю. "Сповідь" - найвидатніший твір Руссо. Не лише автобіографія, а й роман XVIII в. Мета книги - "... показати своїм побратимам одну людину у всій правді її природи", у всій її неповторній індивідуальній своєрідності. З граничною щирістю і нещадною правдивістю Руссо оголює своє серце, "... всі свої потаємні думки...", не боячись розповісти "...про себе найогидніші речі...". Найкраще видання "Сповіді" Руссо російською мовою.

Жан-Жак Руссо (1712, Женева - 1778, Ерменонвіль, поблизу Парижа) - французький філософ, письменник, мислитель епохи Просвітництва. Також музикознавець, композитор та ботанік. Найвизначніший представник сентименталізму. Його називають предтечею Великої французької революції.

 15  

 

 17  

 

 18  

Сон, бессонница и расстройство сна

Гаммонд В. Сон, безсоння та розлад сну. СПб., 1893.

 

Дослідження про стан сну. Фізичний опис сну та процесів, що відбуваються в організмі людини. Відхилення та патології, що виникають у людини під час сну. Безсоння та її лікування.


1|2|3